I Avaleht I I Tooted I I Video I I Pildid I Patent
Parimad Laenud
TOOTED
KAPTENIGRILL LASTE LIIVAKAST AIAMÖÖBEL

KÜLAKIIK

 

HINNKIRI

 

Kõigi meie tooted juures kasutatav ümarpuit on kuivatatud ainulaadses vaakum- infrapunatehnoloogial põhinevas pidukuivatis. Selline kuivatamismeetod tagab puidu ühtlase kuivamise ning minimaalsete kuivamislõhede tekke.

Samuti on kõik tooted esmatöödeldud toonitu puidukrunt värviga. Väärib mainimist, et enamasti tootjad ei esmatöötle vastupidiselt meie firmale oma aiamaju ja –mööblit. NB: Asjaolu, et toode on esmatöödeldud puidukruntvärviga tähendab seda, et toode tuleb kas enne püstitamist või hiljemalt kuu aja jooksul pärast püstitamist immutada pikaajalise puidukaitsevahendiga mis tagab toote kaitse ja hea väljanägemise
pikkadeks aastateks. Kindlasi ei soovita me meie tooteid katta puidukuitsevahenditega mis ei võimalda puidul ”hingata”, nagu lakid, õlivärvid jms, mis on mõeldud puidu kaitsmeks sisetingimustes. Kindlasi ei soovita me meie tooteid katta puidukuitsevahenditega mis ei võimalda puidul ”hingata”, nagu lakid, õlivärvid jms, mis on mõeldud puidu kaitsmeks sisetingimustes.

Laudade ning istmete valmistamisel kasutame käsitsi kooritud planku ehk servamata lauda, mis annab igale lauale ja istmele oma kordumatu ilme. Laudade ning istmete valmistamisel kasutame planku ehk servamata lauda, mis annab igale lauale ja istmele oma kordumatu ilme.

Katused nii Kaptenigrillile, liivakastile, aiamööblile kui kaevurakkele on valmistatud kuuselauast moodulitest, mis omakorda on immutatud naturaalse ja iidse puidukaitsevahendiga – männitõrva ja linaõli seguga. Kuna katused on valmistatud kuivatatud ja hööveldatud laudadest siis võib esineda juhuseid, kus oksakohtadest võib vesi vihma korral läbi tungida. Sellisel juhul soovitame oma klientidel läbilaskev koht märgistada ja pärast katuse kuivamist värvitu silikooniga katta.

Kaptenigrilli kiikede tootesarjas on tähtis osa metallist sepistel, mis lisavad antud toodetele nii rohkelt praktilisi kasutusvõimalusi kui ka silmailu. Suurem osa sepistest on disainitud spetsiaalselt kiikedele, mis tagab nende kordumatuse ning suurepärase harmoneerumise kogu tootega.